Hjem Uautoriserede dommere
Uautoriserede markprøvedommere Udskriv Email
Torsdag, 03. september 2015 07:54

Engelske racer

Igangværende dommeraspiranter og dommerelever:

Allan Wermuth Bak Jensen, Lynggårdsvej 4, 7700 Thisted, Tlf.: 4186 2191
Bjarne Nørhave, Kløvervej 9, 4653 Karise  Tlf.: 4070 4840
Bent Olsen, Egevej 1, Jørlunde, 3550 Slangerup Tlf.: 6014 3194
Thomas Stenbek, Ringvej 28, 4750 Lundby Tlf.: 2579 6809

Kontinentale racer:

Igangværende dommeraspiranter og dommerelever:

Dan Bach, Amtsvejen 11, Støvring, 8930 Randers Tlf.: 5186 0200
Bjarne Jakobsen, Bragenholtvej 50, Langholt, 9310 Vodskov Tlf.:2028 9469
Chris Funda Johannsen, Varnæs Kirkevej 13, Varnæs, 6200 Aabenraa Tlf.:6165 2592
Lars Mikaelsen, Pjedstedvej 112, 7080 Børkop Tlf.: 4174 1313
Jan Nielsen, Kobjergvej 1 B, 7190 Billund Tlf.: 2310 4618
Denny Chr. Pauk Pedersen, Svalhøjvej 11, 3790 Hasle Tlf.: 2420 4374*
Michael Pedersen, Gårdvejen 2, 4500 Nykøbing Sjælland Tlf.: 2517 6074
Kim Rasmussen, Dreyersvænget 1, 7000 Fredericia Tlf.: 2299 0078
Per Stouby, Barsebæk 66, 4300 Holbæk Tlf.: 2482 2624

Dommeraspiranter *

Engelske racer

Uautoriserede dommere

Flemming Brøsen, Snogebakken 19, 2880 Bagsværd Tlf.: 44 98 70 96
Lorenz Clemmensen, Povlskrovej 36, Uge Mark, 6360 Tinglev Tlf.: 29 61 46 41
Ole Halberg, Skovbovej 73, 4632 Bjæverskov Tlf.: 22 63 78 76
Anne Boelsgaard Hansen, Ljørringsvej 24, 7490 Aulum Tlf.: 2820 9059
Karl C. L. Jensen, Brændstrupvej 18 A, 6510 Gram Tlf.: 74 74 50 31 / 60 80 74 75
Jens Stenhøj Jørgensen, Rosenvoldvej 25, 7140 Stouby Tlf.: 75 69 12 68 / 40 26 11 72
Bjarne Kleis, Stårbyvej 1, 4735 Mern Tlf.: 47 17 47 02 / 22 14 20 76
Bjørn Klokkerholm, Råhøj 20, Tostrup, 9240 Nibe Tlf.: 98 38 91 35 / 20 14 91 30
Thomas Kristensen, Højbjerg Møllevej 35, 8840 Rødkærsbro Tlf.: 2393 0110
Anders Hyldgård Lauridsen, Holdgårdsvej 14, 7260 Sdr.Omme Tlf.: 75 34 17 47
Aksel Nielsen, Svanningehuse 31, 5600 Faaborg Tlf.: 40 13 85 89
Laust Nørskov, Hørupvej 1, 9632 Møldrup Tlf.: 86 69 16 34 / 21 29 05 47
Kenneth Schultz, Solsortevej 16, 8960 Randers SØ Tlf.: 6464 5170 / 2268 6280
Tonny Tromborg, Rødemosevej 4, 4682 Tureby Tlf.: 2812 3396
Lasse Weberg, Borgm. Scheiders Vej 87, Øverød, 2840 Holte Tlf.: 2154 9240

Kontinentale racer

Uautoriserede dommere

Bent Ballegaard, Bottrupvej 3, Ølsted, 8723 Løsning Tlf.: 75 65 22 51
Ole Beuchert, Engbo 5, As Vig, 7130 Juelsminde Tlf.: 75 61 27 21
Flemming Bistrup, Røvej 40, 3760 Gudhjem Tlf.: 56 48 42 94
Flemming Djarn, Hastrupvej 21, 4600 Køge Tlf.: 23 10 27 27
Tue Winther Iversen, Gl. Viborgvej 382, 8920 Randers NV ( 2386 8086
Gert Jensen, Ørnsvigvej 12, 7130 Juelsminde Tlf.: 75 68 51 82
Karl Jensen, Ålborgvej 93, 8620 Kjellerup Tlf.: 86 66 73 68
Peder Jensen, Døjringevej 46, 4180 Sorø Tlf.: 57 80 70 45
Knud Jessen, Kejsdalen 10, 7130 Juelsminde (Tlf.: 75 69 17 13
Lone Fabricius Jørgensen, Christianslund 8, 3460 Birkerød Tlf.: 20 21 14 02
Lars Elkær Larsen, Torstedvej 19, 6973 Ørnhøj Tlf.: 97 38 63 17
Ole Mogensen, Møllerled 15, 5400 Bogense Tlf.: 40 74 15 86
John Møller, Bjergvej 23, Bedsted, 6240 Løgumkloster Tlf.: 74 77 73 93 / 24 26 04 56
Peter Mortensen, Klejs Skovvej 16, 7130 Juelsminde Tlf.: 76 82 57 00
Torben Olsen, Solbjergvej 5, 4270 Høng ( 58 85 37 14
Jan Secher, Hjortekørbakken 6, 2800 Kgs. Lyngby Tlf.: 61 51 90 28
Sofie Skovly, Bøgelundsvej 3, 4660 Store Heddinge Tlf.: 6146 9710
Henrik Skærlund, Øgelundvej 93, 7330 Brande Tlf.: 75 34 84 25
Mona Storgaard, Karl Jensens Vej 16, 6731 Tjæreborg Tlf.: 21 92 00 30
Jens Christian Stræde, Langelandsvej 21, 6950 Ringkøbing Tlf.: 97 32 27 62
Carsten Trøjborg, Gl. Egebjergvej 31, 8700 Horsens Tlf.: 2062 7002

Ajourført 21. november 2017

 

 

Senest opdateret: Torsdag, 23. november 2017 11:10
 

Kalender

2017
2018
2019